DS4425AN+
DS4425AN+ Analog Devices Inc./Maxim Integrated
ds4106-ds4425.pdf
Виробник: Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: IC OSC CLOCK 425MHZ 10-LCCC
Packaging: Tube
Package / Case: 10-LCCC Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 425MHz
Type: Clock Oscillator
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V
Supplier Device Package: 10-LCCC (5x3.2)
Current - Supply: 50 mA
на замовлення 1836 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC OSC CLOCK 425MHZ 10-LCCC, Packaging: Tube, Package / Case: 10-LCCC Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 425MHz, Type: Clock Oscillator, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V, Supplier Device Package: 10-LCCC (5x3.2), Current - Supply: 50 mA.