Продукція > PANASONIC > DS4E-S-DC48V
DS4E-S-DC48V
DS4E-S-DC48V Panasonic
mech_eng_ds.pdf
Виробник: Panasonic
Signal Relay 48VDC 2A 4PDT(35.24x9.9x9.9)mm THT
на замовлення 211 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 48V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 48VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 4.2 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: 4PDT (4 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max, Must Release Voltage: 4.8 VDC, Must Operate Voltage: 33.6 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms.
Інші пропозиції DS4E-S-DC48V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DS4E-SDC48V Виробник : ARO N/A
на замовлення 2 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
DS4E-S-DC48V Виробник : NAIS DS_Series_July_2009.pdf 07+
DS4E-S-DC48V DS4E-S-DC48V Виробник : Panasonic Electric Works DS_Series_July_2009.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 48V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 48VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 4.2 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: 4PDT (4 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max
Must Release Voltage: 4.8 VDC
Must Operate Voltage: 33.6 VDC