Продукція > EATON ELECTRIC > DS7-34DSX024N0-D
DS7-34DSX024N0-D EATON ELECTRIC
Виробник: EATON ELECTRIC
Category: Soft Starters
Description: Automation module: softstart; 230÷480VAC; for DIN rail mounting
Supply voltage: 230...480V AC
Operating temperature: -5...40°C
Additional functions: starting current limiter
Mounting: for DIN rail mounting
Driver features: integrated by-pass
Electrical connection: screw terminals
Type of automation module: softstart
Starting/stopping time: 1...30/1...30s
Rated continuous current: 24A
Control voltage: 24V DC
Max motor power: 11kW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Soft Starters, Description: Automation module: softstart; 230÷480VAC; for DIN rail mounting, Supply voltage: 230...480V AC, Operating temperature: -5...40°C, Additional functions: starting current limiter, Mounting: for DIN rail mounting, Driver features: integrated by-pass, Electrical connection: screw terminals, Type of automation module: softstart, Starting/stopping time: 1...30/1...30s, Rated continuous current: 24A, Control voltage: 24V DC, Max motor power: 11kW.