Продукція > EATON ELECTRIC > DS7-34DSX135N0-D
DS7-34DSX135N0-D EATON ELECTRIC
Виробник: EATON ELECTRIC
Category: Soft Starters
Description: Automation module: softstart; 230÷480VAC; for DIN rail mounting
Supply voltage: 230...480V AC
Operating temperature: -5...40°C
Mounting: for DIN rail mounting
Driver features: integrated by-pass
Type of automation module: softstart
Electrical connection: screw terminals
Additional functions: starting current limiter
Starting/stopping time: 1...30/1...30s
Control voltage: 24V DC
Rated continuous current: 135A
Max motor power: 75kW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Soft Starters, Description: Automation module: softstart; 230÷480VAC; for DIN rail mounting, Supply voltage: 230...480V AC, Operating temperature: -5...40°C, Mounting: for DIN rail mounting, Driver features: integrated by-pass, Type of automation module: softstart, Electrical connection: screw terminals, Additional functions: starting current limiter, Starting/stopping time: 1...30/1...30s, Control voltage: 24V DC, Rated continuous current: 135A, Max motor power: 75kW.