DS76191B125BGV Renesas Electronics Corporation
sh7619-group-hardware-manual
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: IC MCU 32BIT ROMLESS 176BGA
Packaging: Tray
Package / Case: 176-UFBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 125MHz
RAM Size: 16K x 8
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: ROMless
Core Processor: SH-2
Core Size: 32-Bit Single-Core
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.71V ~ 1.89V
Connectivity: EBI/EMI, Ethernet, FIFO, SCI, SIO
Peripherals: DMA, POR, WDT
Number of I/O: 78
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MCU 32BIT ROMLESS 176BGA, Packaging: Tray, Package / Case: 176-UFBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 125MHz, RAM Size: 16K x 8, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: ROMless, Core Processor: SH-2, Core Size: 32-Bit Single-Core, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.71V ~ 1.89V, Connectivity: EBI/EMI, Ethernet, FIFO, SCI, SIO, Peripherals: DMA, POR, WDT, Number of I/O: 78, DigiKey Programmable: Not Verified.