Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSA1001DL2-025.0000TV19
DSA1001DL2-025.0000TV19
DSA1001DL2-025.0000TV19 Microchip Technology
DSA1001-3-4-1.8V-3.3V-Low-Power-Precision-CMOS-Oscillators-for-Automotive-DS20005889B.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: MEMS OSCILLATOR SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-VDFN
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 1.7V ~ 3.6V
Ratings: AEC-Q100
Current - Supply (Max): 6.5mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 25 MHz
Base Resonator: MEMS
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEMS OSCILLATOR SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-VDFN, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 1.7V ~ 3.6V, Ratings: AEC-Q100, Current - Supply (Max): 6.5mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 25 MHz, Base Resonator: MEMS.