Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSA1001DL2-025.0000VAO
DSA1001DL2-025.0000VAO
DSA1001DL2-025.0000VAO Microchip Technology
DSA1001-3-4-1.8V-3.3V-Low-Power-Precision-CMOS-Osc-1480219.pdf
Виробник: Microchip Technology
Standard Clock Oscillators MEMS Oscillator, Automotive, Low Power-40C-105C, 25ppm, 2.5x2.0mm
на замовлення 140 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEMS OSCILLATOR, AUTOMOTIVE, CMO, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-VDFN, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 1.7V ~ 3.6V, Ratings: AEC-Q100, Current - Supply (Max): 8mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 25 MHz, Base Resonator: MEMS.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-VDFN
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 1.7V ~ 3.6V
Ratings: AEC-Q100
Current - Supply (Max): 8mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 25 MHz