Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSA1101BL3-040.0000VAO
DSA1101BL3-040.0000VAO Microchip Technology
Виробник: Microchip Technology
Description: MEMS OSC AUTO LOWPWR -40C-105C
Packaging: Tube
Package / Case: 6-VDFN
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V
Ratings: AEC-Q100
Current - Supply (Max): 35mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Frequency: 40 MHz
Написати відгук
Description: MEMS OSC AUTO LOWPWR -40C-105C, Packaging: Tube, Package / Case: 6-VDFN, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V, Ratings: AEC-Q100, Current - Supply (Max): 35mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Frequency: 40 MHz, Base Resonator: MEMS.
Інші пропозиції DSA1101BL3-040.0000VAO
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSA1101BL3-040.0000VAO DSA1101BL3-040.0000VAO Виробник : Microchip Technology DSA1101-21-05-25-Low-Jitter-CMOS-Oscillator-for-Automotive-DS20005890C.pdf Standard Clock Oscillators MEMS OSC, AUTO, LVCMOS, 40MHz, 20PPM, 2.5-3.3V, -40 to 105C, 5.0x3.2mm