Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSA1104CL2-156.2500TVAO
DSA1104CL2-156.2500TVAO
DSA1104CL2-156.2500TVAO Microchip Technology
DSA1104-24-Low-Jitter-Precision-HCSL-Oscillator-for-Automotive-DS20005894A.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: MEMS OSC., AUTOMOTIVE, -40-105C,
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-VDFN
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCSL
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Ratings: AEC-Q100
Current - Supply (Max): 42mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 156.25 MHz
Base Resonator: MEMS
Supplier Device Package: 6-VDFN (3.2x2.5)
Написати відгук
Description: MEMS OSC., AUTOMOTIVE, -40-105C,, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-VDFN, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCSL, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Ratings: AEC-Q100, Current - Supply (Max): 42mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 156.25 MHz, Base Resonator: MEMS, Supplier Device Package: 6-VDFN (3.2x2.5).