Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSA1104DL2-156.2500VAO
DSA1104DL2-156.2500VAO Microchip Technology
DSA1104-24-Low-Jitter-Precision-HCSL-Oscillator-for-Automotive-DS20005894A.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: MEMS OSC., AUTOMOTIVE, -40-105C,
Packaging: Tube
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCSL
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Ratings: AEC-Q100
Current - Supply (Max): 42mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 156.25 MHz
Base Resonator: MEMS
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEMS OSC., AUTOMOTIVE, -40-105C,, Packaging: Tube, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCSL, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Ratings: AEC-Q100, Current - Supply (Max): 42mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 156.25 MHz, Base Resonator: MEMS.
Інші пропозиції DSA1104DL2-156.2500VAO
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSA1104DL2-156.2500VAO Виробник : Microchip Technology DSA1104_24_Low_Jitter_Precision_HCSL_Oscillator_fo-2907640.pdf Standard Clock Oscillators MEMS Osc., Automotive, -40-105C, 25ppm, 2.5x2.0mm