Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSA1121CA1-012.0000TVAO
DSA1121CA1-012.0000TVAO
DSA1121CA1-012.0000TVAO Microchip Technology
Виробник: Microchip Technology
Description: MEMS OSC AUTO LOW JITTER -40C-12
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-VDFN
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V
Ratings: AEC-Q100
Current - Supply (Max): 35mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 12 MHz
Написати відгук
Description: MEMS OSC AUTO LOW JITTER -40C-12, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-VDFN, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V, Ratings: AEC-Q100, Current - Supply (Max): 35mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 12 MHz, Base Resonator: MEMS.