Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSA1121DL2-014.7456VAO
DSA1121DL2-014.7456VAO
DSA1121DL2-014.7456VAO Microchip Technology
DSA1101-21-05-25-Low-Jitter-CMOS-Oscillator-for-Automotive-DS20005890C.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: MEMS OSC., AUTOMOTIVE, -40-105C,
Packaging: Tube
Package / Case: 6-VDFN
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V
Ratings: AEC-Q100
Current - Supply (Max): 35mA
Supplier Device Package: 6-VDFN (2.5x2)
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 14.7456 MHz
Написати відгук
Description: MEMS OSC., AUTOMOTIVE, -40-105C,, Packaging: Tube, Package / Case: 6-VDFN, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V, Ratings: AEC-Q100, Current - Supply (Max): 35mA, Supplier Device Package: 6-VDFN (2.5x2), Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 14.7456 MHz, Base Resonator: MEMS.