Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSA1123CA3-135.0000VAO
DSA1123CA3-135.0000VAO
DSA1123CA3-135.0000VAO Microchip Technology
DSA1103-23-Low-Jitter-Precision-LVDS-Oscillator-for-Automotive-DS20005891.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: MEMS OSC., AUTOMOTIVE, -40-125C,
Packaging: Tube
Package / Case: 6-VDFN
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.6V
Ratings: AEC-Q100
Current - Supply (Max): 32mA
Supplier Device Package: 6-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 135 MHz
Написати відгук
Description: MEMS OSC., AUTOMOTIVE, -40-125C,, Packaging: Tube, Package / Case: 6-VDFN, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.6V, Ratings: AEC-Q100, Current - Supply (Max): 32mA, Supplier Device Package: 6-VDFN (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 135 MHz, Base Resonator: MEMS.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSA1123CA3-135.0000VAO Виробник : Microchip Technology DSA1103-23-Low-Jitter-Precision-LVDS-Oscillator-for-Automotive-DS20005891.pdf MEMS Osc. Automotive -40-125C 20ppm 3.2x2.5mm