Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSA1124DL2-024.0000TVAO
DSA1124DL2-024.0000TVAO
DSA1124DL2-024.0000TVAO Microchip Technology
DSA1104-24-Low-Jitter-Precision-HCSL-Oscillator-for-Automotive-DS20005894A.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: MEMS OSC AUTO LOWPWR -40C-105C
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-VDFN
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCSL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.6V
Ratings: AEC-Q100
Current - Supply (Max): 42mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 24 MHz
Написати відгук
Description: MEMS OSC AUTO LOWPWR -40C-105C, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-VDFN, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCSL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.6V, Ratings: AEC-Q100, Current - Supply (Max): 42mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 24 MHz, Base Resonator: MEMS.