Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSA1124DL2-156.2500VAO
DSA1124DL2-156.2500VAO
DSA1124DL2-156.2500VAO Microchip Technology
DSA1104-24-Low-Jitter-Precision-HCSL-Oscillator-for-Automotive-DS20005894A.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: MEMS OSC, AUTO, HCSL, 156.25MHZ,
Packaging: Tube
Package / Case: 6-VDFN
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCSL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Ratings: AEC-Q100
Current - Supply (Max): 42mA
Supplier Device Package: 6-VDFN (2.5x2)
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 156.25 MHz
Base Resonator: MEMS
на замовлення 420 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEMS OSC, AUTO, HCSL, 156.25MHZ,, Packaging: Tube, Package / Case: 6-VDFN, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCSL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Ratings: AEC-Q100, Current - Supply (Max): 42mA, Supplier Device Package: 6-VDFN (2.5x2), Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 156.25 MHz, Base Resonator: MEMS.