Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSA1201CA3-120M0000VAO
DSA1201CA3-120M0000VAO
DSA1201CA3-120M0000VAO Microchip Technology
DSA12x1-High-Performance-CMOS-MEMS-Oscillator-for-Automotive-DS20006385.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: MEMS OSC, AUTO, LVCMOS, 120MHZ,
Packaging: Tube
Package / Case: 6-VDFN
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V
Ratings: AEC-Q100
Current - Supply (Max): 27mA (Typ)
Supplier Device Package: 6-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 120 MHz
Base Resonator: MEMS
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEMS OSC, AUTO, LVCMOS, 120MHZ,, Packaging: Tube, Package / Case: 6-VDFN, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V, Ratings: AEC-Q100, Current - Supply (Max): 27mA (Typ), Supplier Device Package: 6-VDFN (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 120 MHz, Base Resonator: MEMS.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSA1201CA3-120M0000VAO DSA1201CA3-120M0000VAO Виробник : Microchip Technology DSA12x1_High_Performance_CMOS_MEMS_Oscillator_for_-3500570.pdf Standard Clock Oscillators MEMS OSC, AUTO, LVCMOS, 120MHz, 20ppm, 2.5-3.3V, -40 to 125C, 3.2x2.5mm