Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSA1223DA1-100M0000VAO
DSA1223DA1-100M0000VAO
DSA1223DA1-100M0000VAO Microchip Technology
DSA12x2-3-4-High-Performance-Differential-MEMS-Oscillators-for-Automotive-DS20006378.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: MEMS OSC, AUTO, LVDS, 100MHZ, 50
Packaging: Tube
Package / Case: 6-VDFN
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V
Ratings: AEC-Q100
Current - Supply (Max): 32mA (Typ)
Supplier Device Package: 6-VDFN (2.5x2)
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: MEMS
на замовлення 355 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEMS OSC, AUTO, LVDS, 100MHZ, 50, Packaging: Tube, Package / Case: 6-VDFN, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V, Ratings: AEC-Q100, Current - Supply (Max): 32mA (Typ), Supplier Device Package: 6-VDFN (2.5x2), Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 100 MHz, Base Resonator: MEMS.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSA1223DA1-100M0000VAO DSA1223DA1-100M0000VAO Виробник : Microchip Technology DSA12x2_3_4_High_Performance_Differential_MEMS_Oscillators_for_Automotive_DS20006378.pdf Standard Clock Oscillators MEMS OSC, AUTO, LVDS, 100MHz, 50PPM, 2.5-3.3V, -40 to 125C, 2.5 x 2.0mm