Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSA1522AA3A-25M00000VAO
DSA1522AA3A-25M00000VAO
DSA1522AA3A-25M00000VAO Microchip Technology
Виробник: Microchip Technology
Standard Clock Oscillators MEMS OSC, LVCMOS, 25MHz, 20ppm, , -40 to 125C, 7.0x5.0mm
на замовлення 550 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSA1522AA3A-25M00000VAO Виробник : Microchip Technology Description: MEMS OSC, LVCMOS, 25MHZ, 20PPM,