Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSA1522BA3A-100M0000VAO
DSA1522BA3A-100M0000VAO
DSA1522BA3A-100M0000VAO Microchip Technology
Виробник: Microchip Technology
Standard Clock Oscillators MEMS OSC, LVCMOS, 100MHz, 20ppm, , -40 to 125C, 5.0x3.2mm
на замовлення 576 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSA1522BA3A-100M0000VAO Виробник : Microchip Technology Description: MEMS OSC, LVCMOS, 100MHZ, 20PPM,