Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSA1522CA3A-100M0000VAO
DSA1522CA3A-100M0000VAO
DSA1522CA3A-100M0000VAO Microchip Technology
Виробник: Microchip Technology
Standard Clock Oscillators MEMS OSC, LVCMOS, 100MHz, 20ppm, , -40 to 125C, 3.2x2.5mm
на замовлення 660 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSA1522CA3A-100M0000VAO Виробник : Microchip Technology Description: MEMS OSC, LVCMOS, 100MHZ, 20PPM,