Продукція > FESTO > DSBC-50-400-PPVA-N3
DSBC-50-400-PPVA-N3
DSBC-50-400-PPVA-N3 FESTO
DKI3WebDataSheet.asp?part=1366958
Виробник: FESTO
Description: FESTO - DSBC-50-400-PPVA-N3 - ZYLINDER DOPPELTWIRKEND 50MM 12BAR 400MM
tariffCode: 84123100
rohsCompliant: YES
Hublänge: 400mm
Pneumatischer Anschluss: G1/4
Kolbendurchmesser: 50mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebsmodus: Doppeltwirkend
Zylinder / Antrieb: Standardzylinder mit Kolbenstange
usEccn: EAR99
Betriebsdruck, max.: 12bar
euEccn: NLR
Produktpalette: DSBC
productTraceability: No
Normen / Standards: Standard VDMA - ISO 15552
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FESTO - DSBC-50-400-PPVA-N3 - ZYLINDER DOPPELTWIRKEND 50MM 12BAR 400MM, tariffCode: 84123100, rohsCompliant: YES, Hublänge: 400mm, Pneumatischer Anschluss: G1/4, Kolbendurchmesser: 50mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Betriebsmodus: Doppeltwirkend, Zylinder / Antrieb: Standardzylinder mit Kolbenstange, usEccn: EAR99, Betriebsdruck, max.: 12bar, euEccn: NLR, Produktpalette: DSBC, productTraceability: No, Normen / Standards: Standard VDMA - ISO 15552, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).