Продукція > FESTO CORPORATION > DSBC-63-70-PPSA-N3
DSBC-63-70-PPSA-N3
DSBC-63-70-PPSA-N3 Festo Corporation
Виробник: Festo Corporation
Description: STANDARDS-BASED CYLINDER
Packaging: Bulk
Part Status: Active
Features: ISO Standardized
Operating Pressure: 5.8 ~ 174 PSI (0.4 ~ 12 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Stroke Length: 2.756" (70.00mm)
Connection Method: G3/8
Shaft Detail: External Thread M16 x 1.5
Operation: Double Acting
Construction: Square Cylinder
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: STANDARDS-BASED CYLINDER, Packaging: Bulk, Part Status: Active, Features: ISO Standardized, Operating Pressure: 5.8 ~ 174 PSI (0.4 ~ 12 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Stroke Length: 2.756" (70.00mm), Connection Method: G3/8, Shaft Detail: External Thread M16 x 1.5, Operation: Double Acting, Construction: Square Cylinder.