Продукція > FESTO CORPORATION > DSBF-C-50-25-PPVA-N3-R
DSBF-C-50-25-PPVA-N3-R Festo Corporation
Виробник: Festo Corporation
Description: STANDARDS-BASED CYLINDER
Features: ISO Standardized
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 5.8 ~ 174 PSI (0.4 ~ 12 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Stroke Length: 0.984" (25.00mm)
Connection Method: G1/4
Shaft Detail: External Thread M16 x 1.5
Operation: Double Acting
Construction: Square Cylinder
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: STANDARDS-BASED CYLINDER, Features: ISO Standardized, Packaging: Bulk, Operating Pressure: 5.8 ~ 174 PSI (0.4 ~ 12 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Stroke Length: 0.984" (25.00mm), Connection Method: G1/4, Shaft Detail: External Thread M16 x 1.5, Operation: Double Acting, Construction: Square Cylinder.