Продукція > FESTO CORPORATION > DSBG-125-320-PPVA-N3
DSBG-125-320-PPVA-N3 Festo Corporation
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 2.9 ~ 145 PSI (0.2 ~ 10 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Stroke Length: 12.598" (320.00mm)
Connection Method: G1/2
Shaft Detail: External Thread M27 x 2
Написати відгук
Description: STANDARDS-BASED CYLINDER, Features: ISO Standardized, Packaging: Bulk, Operating Pressure: 2.9 ~ 145 PSI (0.2 ~ 10 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Stroke Length: 12.598" (320.00mm), Connection Method: G1/2, Shaft Detail: External Thread M27 x 2, Operation: Double Acting, Construction: Square Cylinder.