Продукція > FESTO CORPORATION > DSBG-80-25-PPSA-N3
DSBG-80-25-PPSA-N3 Festo Corporation
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 5.8 ~ 174 PSI (0.4 ~ 12 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Stroke Length: 0.984" (25.00mm)
Написати відгук
Description: STANDARDS-BASED CYLINDER, Features: ISO Standardized, Packaging: Bulk, Operating Pressure: 5.8 ~ 174 PSI (0.4 ~ 12 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Stroke Length: 0.984" (25.00mm), Connection Method: G3/8, Shaft Detail: External Thread M20 x 1.5, Part Status: Active, Operation: Double Acting, Construction: Square Cylinder.