DSC0603-10RFT1
DSC0603-10RFT1 Welwyn Components / TT Electronics
DSC.pdf
Виробник: Welwyn Components / TT Electronics
Thick Film Resistors - SMD 10 ohm 1% .125W Double-Sided
на замовлення 1710 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Thick Film 0603 10 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R.
Інші пропозиції DSC0603-10RFT1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSC0603-10RFT1 DSC0603-10RFT1 Виробник : IRC (TT electronics) dsc.pdf Res Thick Film 0603 10 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R