DSC0603-470RFT1 TT ELECTRONICS
Виробник: TT ELECTRONICS
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0603; 470Ω; 125mW; ±1%; 1.5x0.8x0.55mm
Type of resistor: thick film
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Resistance: 470Ω
Power: 0.125W
Tolerance: ±1%
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Operating temperature: -55...155°C
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 54
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0603; 470Ω; 125mW; ±1%; 1.5x0.8x0.55mm, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 470Ω, Power: 0.125W, Tolerance: ±1%, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Operating temperature: -55...155°C.
Інші пропозиції DSC0603-470RFT1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSC0603-470RFT1 DSC0603-470RFT1 Виробник : Welwyn Components / TT Electronics DSC.pdf Thick Film Resistors - SMD 470 ohm 1% .125W Double-Sided