DSC1001AC1-131.0720
DSC1001AC1-131.0720 Microchip Technology
MCHP-S-A0003587227-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Microchip Technology
Description: MEMS OSC XO 131.0720MHZ CMOS SMD
Packaging: Tube
Package / Case: 4-SMD, No Lead Exposed Pad
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.3V
Ratings: AEC-Q100
Current - Supply (Max): 8.7mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 131.072 MHz
Base Resonator: MEMS
Написати відгук
Description: MEMS OSC XO 131.0720MHZ CMOS SMD, Packaging: Tube, Package / Case: 4-SMD, No Lead Exposed Pad, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.3V, Ratings: AEC-Q100, Current - Supply (Max): 8.7mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 131.072 MHz, Base Resonator: MEMS.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSC1001AC1-131.0720 DSC1001AC1-131.0720 Виробник : Microchip Technology 20005529A-1149183.pdf Standard Clock Oscillators 7.0x5.0 0 to 70C 50ppm,131.0720MHz,