Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSC1001AC2-010.0000T
DSC1001AC2-010.0000T
DSC1001AC2-010.0000T Microchip Technology
filehandler.aspx?ddocname=en576698
Виробник: Microchip Technology
Description: OSC MEMS 10.000MHZ CMOS SMD
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 7050 pkg 0-70C 25ppm 010.0000MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSC1001AC2-010.0000T DSC1001AC2-010.0000T Виробник : Microchip Technology 20005529A-1149183.pdf Standard Clock Oscillators 7050 pkg 0-70C 25ppm 010.0000MHz