DSC1001AC2-027.0000
DSC1001AC2-027.0000 Microchip Technology
MCHP-S-A0003587227-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Microchip Technology
Description: MEMS OSC XO 27.0000MHZ CMOS SMD
Написати відгук
Standard Clock Oscillators MEMS OSC, LVCMOS, 27MHz, 25PPM, 1.8-3.3V, 0 to 70C, 7.0 x 5.0mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSC1001AC2-027.0000 DSC1001AC2-027.0000 Виробник : Microchip Technology DSC1001_3_4_1_8V_3_3V_Low_Power_Precision_CMOS_Osc-3314582.pdf Standard Clock Oscillators MEMS OSC, LVCMOS, 27MHz, 25PPM, 1.8-3.3V, 0 to 70C, 7.0 x 5.0mm