DSC1001AC2-125.0025
DSC1001AC2-125.0025 Microchip Technology
DSC1001-3-4-1.8V-3.3V-Low-Power-Precision-CMOS-Oscillators-DS20005529.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: MEMS OSC XO 125.0025MHZ CMOS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 4-VDFN Exposed Pad
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 1.7V ~ 3.6V
Ratings: AEC-Q100
Current - Supply (Max): 16.6mA
Supplier Device Package: 4-DFN (7x5)
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 125.0025 MHz
Base Resonator: MEMS
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEMS OSC XO 125.0025MHZ CMOS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 4-VDFN Exposed Pad, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 1.7V ~ 3.6V, Ratings: AEC-Q100, Current - Supply (Max): 16.6mA, Supplier Device Package: 4-DFN (7x5), Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 125.0025 MHz, Base Resonator: MEMS.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSC1001AC2-125.0025 DSC1001AC2-125.0025 Виробник : Microchip Technology 20005529A-1149183.pdf Standard Clock Oscillators MEMS Oscillator Lower Power 25ppm