Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSC1001AE1-006.1440T
DSC1001AE1-006.1440T
DSC1001AE1-006.1440T Microchip Technology
DSC1001-3-4-1.8V-3.3V-Low-Power-Precision-CMOS-Oscillators-DS20005529.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: MEMS OSC XO 6.1440MHZ CMOS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 4-VDFN Exposed Pad
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.7V ~ 3.6V
Current - Supply (Max): 8mA
Supplier Device Package: 4-VDFN (7x5)
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 6.144 MHz
Base Resonator: MEMS
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEMS OSC XO 6.1440MHZ CMOS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 4-VDFN Exposed Pad, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.7V ~ 3.6V, Current - Supply (Max): 8mA, Supplier Device Package: 4-VDFN (7x5), Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 6.144 MHz, Base Resonator: MEMS.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSC1001AE1-006.1440T DSC1001AE1-006.1440T Виробник : Microchip Technology DSC1001-3-4-1.8V-3.3V-Low-Power-Precision-CMOS-Oscillators-DS20005529.pdf Standard Clock Oscillators MEMS OSC, LVCMOS, 6.144MHz, 50PPM, 1.8-3.3V, -20 to 70C, 7.0 x 5.0mm