Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSC1001AE1-016.6667T
DSC1001AE1-016.6667T
DSC1001AE1-016.6667T Microchip Technology
filehandler.aspx?ddocname=en576698
Виробник: Microchip Technology
Description: OSC MEMS 16.6667MHZ CMOS SMD
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Standard Clock Oscillators MEMS Oscillator, Low Power, -20C-70C, 50ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSC1001AE1-016.6667T DSC1001AE1-016.6667T Виробник : Microchip Technology DSC1001_3_4_1_8V_3_3V_Low_Power_Precision_CMOS_Osc-3314582.pdf Standard Clock Oscillators MEMS Oscillator, Low Power, -20C-70C, 50ppm