DSC1001AE1-033.3333
DSC1001AE1-033.3333 Microchip Technology
DSC1001-3-4-1.8V-3.3V-Low-Power-Precision-CMOS-Oscillators-DS20005529.pdf
Виробник: Microchip Technology
MEMS Oscillators MEMS OSC, LVCMOS, 33.3333MHz, 50PPM, 1.8-3.3V, -20 to 70C, 7.0 x 5.0mm
на замовлення 858 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSC1001AE1-033.3333 DSC1001AE1-033.3333 Виробник : Microchip Technology filehandler.aspx?ddocname=en576698 Description: OSC MEMS 33.3333MHZ CMOS SMD