Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSC1001AE1-033.3333T
DSC1001AE1-033.3333T
DSC1001AE1-033.3333T Microchip Technology
DSC1001_3_4_1_8V_3_3V_Low_Power_Precision_CMOS_Osc-3314582.pdf
Виробник: Microchip Technology
Standard Clock Oscillators MEMS OSC, LVCMOS, 33.3333MHz, 50PPM, 1.8-3.3V, -20 to 70C, 7.0 x 5.0mm
на замовлення 800 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSC1001AE1-033.3333T DSC1001AE1-033.3333T Виробник : Microchip Technology filehandler.aspx?ddocname=en576698 Description: OSC MEMS 33.3333MHZ CMOS SMD