Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSC1001AE1-055.0000T
DSC1001AE1-055.0000T
DSC1001AE1-055.0000T Microchip Technology
DSC1001_3_4_1_8V_3_3V_Low_Power_Precision_CMOS_Osc-3314582.pdf
Виробник: Microchip Technology
Standard Clock Oscillators MEMS OSC, LVCMOS, 55MHz, 50PPM, 1.8-3.3V, -20 to 70C, 7.0 x 5.0mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук