Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSC1001AE1-133.0000T
DSC1001AE1-133.0000T
DSC1001AE1-133.0000T Microchip Technology
filehandler.aspx?ddocname=en576698
Виробник: Microchip Technology
Description: OSC MEMS 133.0000MHZ CMOS SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators MEMS OSC, LVCMOS, 133MHz, 50PPM, 1.8-3.3V, -20 to 70C, 7.0 x 5.0mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSC1001AE1-133.0000T DSC1001AE1-133.0000T Виробник : Microchip Technology DSC1001-3-4-1.8V-3.3V-Low-Power-Precision-CMOS-Oscillators-DS20005529.pdf Standard Clock Oscillators MEMS OSC, LVCMOS, 133MHz, 50PPM, 1.8-3.3V, -20 to 70C, 7.0 x 5.0mm