Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSC1001AE2-027.0000T
DSC1001AE2-027.0000T
DSC1001AE2-027.0000T Microchip Technology
filehandler.aspx?ddocname=en576698
Виробник: Microchip Technology
Description: MEMS OSC XO 27.0000MHZ CMOS SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 7050 pkg -20-70C 25ppm 027.0000MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSC1001AE2-027.0000T DSC1001AE2-027.0000T Виробник : Microchip Technology 20005529A-1149183.pdf Standard Clock Oscillators 7050 pkg -20-70C 25ppm 027.0000MHz