DSC1001AE2-054.0000
DSC1001AE2-054.0000 Microchip Technology
DSC1001_3_4_1_8V_3_3V_Low_Power_Precision_CMOS_Osc-3314582.pdf
Виробник: Microchip Technology
Standard Clock Oscillators MEMS OSC, LVCMOS, 54MHz, 25PPM, 1.8-3.3V, -20 to 70C, 7.0 x 5.0mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук