Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSC1001AE5-012.0000T
DSC1001AE5-012.0000T
DSC1001AE5-012.0000T Microchip Technology
DSC1001-3-4-1.8V-3.3V-Low-Power-Precision-CMOS-Oscillators-DS20005529.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: MEMS OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 4-VDFN Exposed Pad
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±10ppm
Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.3V
Current - Supply (Max): 8mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 12 MHz
Base Resonator: MEMS
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEMS OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 4-VDFN Exposed Pad, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±10ppm, Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.3V, Current - Supply (Max): 8mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 12 MHz, Base Resonator: MEMS.