DSC1001AE5-022.5792
DSC1001AE5-022.5792 Microchip Technology
filehandler.aspx?ddocname=en576698
Виробник: Microchip Technology
Description: OSC MEMS 22.5792MHZ CMOS SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
MEMS Oscillators MEMS OSC, LVCMOS, 22.5792MHz, 10PPM, 1.8-3.3V, -20 to 70C, 7.0 x 5.0mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSC1001AE5-022.5792 DSC1001AE5-022.5792 Виробник : Microchip Technology filehandler.aspx?ddocname=en576698 MEMS Oscillators MEMS OSC, LVCMOS, 22.5792MHz, 10PPM, 1.8-3.3V, -20 to 70C, 7.0 x 5.0mm