Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSC1001AI1-080.0000T
DSC1001AI1-080.0000T
DSC1001AI1-080.0000T Microchip Technology
filehandler.aspx?ddocname=en576698
Виробник: Microchip Technology
Description: OSC MEMS 80.0000MHZ CMOS SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators MEMS OSC, LVCMOS, 80MHz, 50PPM, 1.8-3.3V, -40 to 85C, 7.0 x 5.0mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSC1001AI1-080.0000T DSC1001AI1-080.0000T Виробник : Microchip Technology DSC1001_3_4_1_8V_3_3V_Low_Power_Precision_CMOS_Osc-3314582.pdf Standard Clock Oscillators MEMS OSC, LVCMOS, 80MHz, 50PPM, 1.8-3.3V, -40 to 85C, 7.0 x 5.0mm