DSC1001AI2-003.4000
DSC1001AI2-003.4000 Microchip Technology
DSC1001_3_4_1_8V_3_3V_Low_Power_Precision_CMOS_Osc-3314582.pdf
Виробник: Microchip Technology
Standard Clock Oscillators MEMS Osc., Low Power, 3.4MHz, LVCMOS, -40-85C, 25ppm, 7.0x5.0mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук