DSC1001AI2-014.3180
DSC1001AI2-014.3180 Microchip Technology
DSC1001_3_4_1_8V_3_3V_Low_Power_Precision_CMOS_Osc-3314582.pdf
Виробник: Microchip Technology
Standard Clock Oscillators MEMS OSC, LVCMOS, 14.318MHz, 25PPM, 1.8-3.3V, -40 to 85C, 7.0 x 5.0mm
на замовлення 442 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEMS OSC XO 14.3180MHZ CMOS SMD, Packaging: Tube, Package / Case: 4-SMD, No Lead Exposed Pad, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.3V, Ratings: AEC-Q100, Current - Supply (Max): 16.6mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Frequency: 14.318 MHz, Base Resonator: MEMS.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSC1001AI2-014.3180 DSC1001AI2-014.3180 Виробник : Microchip Technology / Atmel MCHP_S_A0001148674_1-2520716.pdf Standard Clock Oscillators MEMS Oscillator, Low Power, -40C-85C, 25ppm
на замовлення 635 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
DSC1001AI2-014.3180 DSC1001AI2-014.3180 Виробник : Microchip Technology MCHP-S-A0003587227-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw Description: MEMS OSC XO 14.3180MHZ CMOS SMD
Packaging: Tube
Package / Case: 4-SMD, No Lead Exposed Pad
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.3V
Ratings: AEC-Q100
Current - Supply (Max): 16.6mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Frequency: 14.318 MHz