DSC1001AI2-016.0000
DSC1001AI2-016.0000 Microchip Technology
Виробник: Microchip Technology
MEMS Oscillators MEMS Oscillator Low PWR -40C-85C 25ppm
на замовлення 795 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MICROCHIPDIRECT - DSC1001AI2-016.0000 - MEMS-Oszillator, 16 MHz, SMD, 7mm x 5mm, 25 ppm, 3.3 V, DSC1001 Series, CMOS, tariffCode: 85416000, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, Versorgungsspannung, nom.: 3.3V, Nennfrequenz: 16MHz, Kompatibler Oszillatorausgang: CMOS, euEccn: NLR, isCanonical: Y, Frequenzstabilität + / -: 25ppm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Oszillatorgehäuse: SMD, 7mm x 5mm, Betriebstemperatur, max.: 85°C, usEccn: EAR99, Produktpalette: DSC1001 Series, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSC1001AI2-016.0000 DSC1001AI2-016.0000 Виробник : MICROCHIPDIRECT Description: MICROCHIPDIRECT - DSC1001AI2-016.0000 - MEMS-Oszillator, 16 MHz, SMD, 7mm x 5mm, 25 ppm, 3.3 V, DSC1001 Series, CMOS
tariffCode: 85416000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Versorgungsspannung, nom.: 3.3V
Nennfrequenz: 16MHz
Kompatibler Oszillatorausgang: CMOS
euEccn: NLR
isCanonical: Y
Frequenzstabilität + / -: 25ppm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Oszillatorgehäuse: SMD, 7mm x 5mm
Betriebstemperatur, max.: 85°C