Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSC1001AI2-016.0000T
DSC1001AI2-016.0000T
DSC1001AI2-016.0000T Microchip Technology
DSC1001_3_4_1_8V_3_3V_Low_Power_Precision_CMOS_Osc-3314582.pdf
Виробник: Microchip Technology
Standard Clock Oscillators MEMS OSC, LVCMOS, 16MHz, 25PPM, 1.8-3.3V, -40 to 85C, 7.0 x 5.0mm
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSC1001AI2-016.0000T DSC1001AI2-016.0000T Виробник : Microchip Technology filehandler.aspx?ddocname=en576698 Description: OSC MEMS 16.000MHZ CMOS SMD