DSC1033DI2-005.1200
DSC1033DI2-005.1200 Microchip Technology
filehandler.aspx?ddocname=en576719
Виробник: Microchip Technology
Description: OSC MEMS 5.1200MHZ CMOS SMD
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators MEMS Oscillator, 3.3V, -40C-85C, 25ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSC1033DI2-005.1200 Виробник : Microchip Technology / Micrel filehandler.aspx?ddocname=en576719 Standard Clock Oscillators MEMS Oscillator, 3.3V, -40C-85C, 25ppm