DSC1121AM2-014.7456
DSC1121AM2-014.7456 Microchip Technology
filehandler.aspx?ddocname=en576722
Виробник: Microchip Technology
Description: OSC MEMS 14.7456MHZ CMOS SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 7050 pkg -55-125C 25ppm 014.7456MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSC1121AM2-014.7456 DSC1121AM2-014.7456 Виробник : Microchip Technology / Micrel DSC1101-21-776218.pdf Standard Clock Oscillators 7050 pkg -55-125C 25ppm 014.7456MHz