DSC1121AM2-040.0000
DSC1121AM2-040.0000 Microchip Technology
filehandler.aspx?ddocname=en576722
Виробник: Microchip Technology
Description: OSC MEMS 40.000MHZ CMOS SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators -55C - 125C 25 ppm 040.0000MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSC1121AM2-040.0000 DSC1121AM2-040.0000 Виробник : Microchip Technology / Micrel DSC1101-21-776218.pdf Standard Clock Oscillators -55C - 125C 25 ppm 040.0000MHz