DSC1122BI5-148.3516
DSC1122BI5-148.3516 Microchip Technology
filehandler.aspx?ddocname=en576725
Виробник: Microchip Technology
Description: OSC MEMS 148.3516MHZ LVPECL SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators -40C - 85C 10 ppm 148.3516MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSC1122BI5-148.3516 DSC1122BI5-148.3516 Виробник : Microchip Technology / Micrel DSC1102-22-777034.pdf Standard Clock Oscillators -40C - 85C 10 ppm 148.3516MHz